O nás

Hledáte autoškolu, kde se nemusíte bát, že na Vás učitel začne řvát, když Vám to při rozjezdu chcípne? Ale naopak autoškolu, s učitelem který je klidný a trpělivý? 

Budete jezdit s učitelem, kterého se ani nemusíte bát zeptat, kde je brzda a plyn nebo kdo má mít přednost. V kritických situacích Vám případně pomůže sešlápnutím druhých pedálů, aby nedošlo ke srážce. 

Jízdy jsou Vám vždy přizpůsobeny podle vašich schopností, ale jsou nastaveny, tak abyste se každou jízdou zlepšovali. Nejdříve začnete jezdit jednodušší trasy, kde se naučíte ovládat auto. Pak budete projíždět, složitější dopravní situace, abyste byli kvalitně připraveni na závěrečnou zkoušku. Budete mít také jízdy v centru Prahy, abyste si poradili, až se budete chtít sami vydat třeba na Václavák. 

Jízdy si domlouváte s učitelem/kou po každé jízdě, týden předem, tak abyste je stihli. Pokud máte nabitý program a sotva si dovedete představit, že byste tam ještě vmáčkly autoškolu, můžete si vybrat kurz, kde si s Vaším instruktorem naplánujete klidně všechny jízdy dopředu.

Pravidelné teoretické hodiny máte obohaceny o příběhy a zkušenosti z praxe. Na teoriích se dozvíte, kde budete dělat nejčastější chyby a jak se jim vyvarovat. Dozvíte se také zákeřné chytáky, na které narazíte u zkoušky.

Pokud se na zkoušku nebudete cítit připravení nebo Vám učitel nedoporučí, abyste se na zkoušky hlásili, budete mít možnost si kurz prodloužit, aby se Vaše šance na úspěch u zkoušky zvýšila a zvládli jste ji na první pokus a nemuseli ji opakovat. 

Tak na co ještě čekáte? Chcete se pořád mačkat v přecpaném autobuse, nebo si chcete raději o hodinu přispat, naskočit do auta a vyjet až se Vám bude chtít?