Řidičák na auto pohodlně - Individuální kurz

33 000 Kč

Platbu lze rozdělit na dvě splátky

Kurz na míru

Tento kurz je Vám šitý přímo na míru. Máte kurz bez časového omezení a můžete si ho dokončit, kdy budete chtít. Jízdy si můžete bez omezení plánovat podle Vašeho volného času a chuti. Můžete si naplánovat termíny jízd na datum a čas, které Vám budou nejvíce vyhovovat. 

Dostanete na výběr co nejbližší termín zkoušek

Po dokončení kurzu nebudete čekat až se na Vás uvolní místo u zkoušek, ale přihlásíme Vás na co nejbližší termín, který Vám bude vyhovovat.

Výukové materiály zdarma

Dostanete přístup ke kvalitně zpracovaným a rozděleným výukovým materiálům z každé teoretické hodiny, které jsou plné obrázků a videí, díky kterým se snadno připravíte na test z teorie. Ještě dostanete videa se spoustu praktických rad a návodů (parkování, křižovatky), které využijete v praxi.

Přeskočte frontu čekatelů

Vyhněte se dlouhému čekání na to až na Vás přijde konečně řada a začněte jezdit už po pár dnech, co odevzdáte přihlášku.

Plánování jízd

Pokud máte nabitý program a potřebujete mít jízdy v určitou dobu, tak abyste stíhali Váš osobní i pracovní život. Můžete si na začátku kurzu společně s učitelem domluvit a naplánovat všech 28 jízd na přesné datum a čas.

Před začátkem kurzu si lze domluvit vaše nástupní a výstupní místo

Chcete začínat jízdy v práci a končit je u sebe doma?Můžete se domluvit s panem učitelem, na jakém místě budou začínat a končit Vaše jízdy. Tak aby Váš výcvik byl co nejpohodlnější a šitý přímo Vám na míru.

Online přihláška
*Zbývá poslední volné místo
Kurz je už bohužel naplněn. Pro více informací o dostupnosti nám napište email